досвід використання Prostamin Forte

Досвід використання капсул Prostamin Forte від простатиту Франка з Дюссельдорфа

Простатит мало не зруйнував мою сім'ю

Мені 38 років і півроку тому ми нарешті побралися з моєю дівчиною, після 5 років заручин. Ніколи раніше у нас не було проблем із сексом, ми дуже любимо один одного і нам добре разом. Але як на зло, два місяці тому у мене почалися проблеми зі здоров'ям. Спочатку з'явилися болі, що тягли внизу живота, потім стало важко помочитися, ніби щось заважає всередині. На тлі всього цього я став дратівливим, бо не розумів, що відбувається і все одно не хотів звертатися до лікаря. З'явилися проблеми зі сном і, звичайно, із сексом. Мій потяг впав до нуля. Дружина намагалася підтримувати мене і просила сходити до лікаря, а потім, бачачи мою холодність у ліжку, вирішила, що я розлюбив її та зустрічаюся з іншою жінкою. Я ж ніяк не міг поділитися з нею своєю проблемою, мені було соромно, здавалося, що таке буває тільки у людей похилого віку. Мій шлюб опинився на межі розпаду.

Як я дізнався про Prostamin Forte

Капсули Prostamin Forte у блістері

Якось ми розмовляли з колегою, він помітив, що я погано виглядаю. Зненацька я розповів йому про свої проблеми. Він порекомендував заглянути на офіційний сайт Prostamin Forte, і сказав, що у них із дружиною немов другий медовий місяць, завдяки цьому препарату. Я шанував огляд компонентів, відгуки реальних користувачів, коментарі лікарів. Мені сподобалося, що склад цього засобу від простатиту – натуральний, з рослинних речовин та цинку. Там же розказано, як користуватися та перераховані показання до застосування. І я вирішив спробувати, замовити собі капсули, три упаковки, щоб пропити повний курс.

Результат прийому

Щодня я приймав по одній капсулі. Вже за кілька днів я помітив покращення, зменшився біль, сам я став спокійнішим. Ще через тиждень я раптом зрозумів, що дуже хочу свою дружину і у нас трапився просто шалений примирливий секс. Через місяць я повністю погладшав, і наше сексуальне життя знову стало як раніше. Так що ці капсули врятували не тільки моє здоров'я, але й моє кохання.